Hakkımızda | Kayseri Çiçek Evi

Hakkımızda

Hakkımızda Sayfası

1996 Yılında Kocasinan Kayseride hizmet vermeye başlayan firmamız, çiçek sektöründeki 20 yılı aşkın birikimiyle sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyor. Bunu yaparken, Kayseri Çiçek Evi olarak "Önce Kalite" sloganıyla çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, kuru çiçek, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi özgün tasarımlarımızla kaliteden ödün vermeyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Online çiçek siparişleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanıp çiçeğin son kontrolü yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilip, deneyimli dağıtım personelimizce verdiğiniz adrese istemiş olduğunuz zaman aralığında en hızlı şekilde ulaştırılır. Tüm çiçek sipariş ve teslimat aşamalarında, hem mail eğer belirttiyseniz hemde sms yoluyla eksiksiz olarak bilgilendirilirsiniz.

Kayseri Çiçek ve Kayseri Çiçekçi için doğru çiçekçi adresi Kayseri Çiçek Evi
İnternet ile birlikte bir çok kolaylık da hayatımıza girmiş oldu. Çiçek sektöründe de bu kolaylıklardan hem müşteriler hem de çiçekçiler faydalanmaktadır. Fakat bu kolaylıklarla birlikte işin uzmanları değişmekte ve işinin ehili usta çiçekçiler yerini kalitesiz ve ucuz çiçeklerle hazırlanmış merkezi çiçekçiler devreye girmiştir.
Kayseri Çiçek Evi bu durumdan rahatsız olan siz müşterilerimize Kayseri'nin yerel çiçekçisi olarak çiçek siparişi verebilme imkanı sunmak için ortaya çıkmış bir yerel çiçekçi sitesidir. Kayseri'nin tüm ilçelerine kaliteli, taze ve özenle seçilmiş çiçeklerden hazırlanan siparişleriniz zamanında teslimat güvencesiyle çiçek göndermenizi sağlıyor.
Kayseri Çiçek Evi müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli çiçek siparişi vermenin gururunu yaşıyor. Kayseri’nin birbirinin kopyası olan, çiçekçiliğin kalitesini düşüren, müşterilerin internetten çiçek göndermek konusunda çekimser kalmasına neden olan çiçek sitelerinin aksine müşteri odaklı, kaliteye önem veren kurumsal yepyeni bir anlayış sunuyor.
whatsapp ikon

Kayseri Çiçek Evi
Genellikle 10 dakika içerisinde yanıt verir.

KAYSERİ ÇİÇEK EVİ
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
04:23
×
 Whatsapp telefon ikon  Ara